Franciszka
Stróżyńskiego
17c

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-poziomowe 68 m2 znajdujące się na poznańskim Piątkowie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim (ostatnim) piętrze, składa się z:
- salonu, o pow. 33m2
- pokoju. o pow. 8m2
- łazienki, o pow. 4m2
- kuchni, o pow. 7m2
- garderoby na antresoli, o pow. 4m2
- antresoli nad korytarzem i częścią salonu, o pow. 12m2
- balkon, o pow. 8m2
- piwnicy, o pow. 6m2 
Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Na podłodze w korytarzu, kuchni oraz łazience jednakowe duże płytki, w salonie oraz pokoju panele. Podłoga na antresoli drewniana. Schody prowadzące na antresolę solidne, zabudowane dębowe. Pod schodami i antresolą znajdują się pojemne i zabudowane szafy.

Salon w najwyższym punkcie ma 4.2 metra wysokości, 4 duże drzwi balkonowe z możliwością wyjścia na taras. Mają wystawę południową, dzięki czemu jest bardzo jasny i przestronny. Dodatkowego klimatu dodają odkryte belki, na których utrzymuje się konstrukcja antresoli oraz designerskie oświetlenie.

W mniejszym pokoju znajduje się wbudowana w ścianę wysoka szafa.

W łazience znajduje się prysznic, WC, podwieszana umywalka oraz duza szafa do której bez problemu mieszczą się wszystkie środki czystości, kosmetyki oraz pralka.

Kuchnia wraz z pełną zabudową wykonaną pod wymiar, lodówką, kuchenką oraz okapem. Fronty szafek białe, wykonane z lakierowanego MDF na pełną wysokość pomieszczenia. W kuchni znajduje się również wyspa z funkcją jadalną oraz ściana tablicowa. W całym mieszkaniu wysokie listwy przypodłogowe wykonane z MDF.

Na antresoli znajduje się garderoba oraz idealne miejsce na sypialnię albo kącik do relaksu. 
Wszystkie okna z PCV wraz z roletami zacieniającymi, natomiast okno dachowe jest drewniane i w pełni otwierane.

Własne ogrzewanie gazowe nowoczesnym piecem dwufunkcyjnym z zamkniętą komorą spalania. Piec został ukryty w jednej z szafek w kuchni.

Nieruchomość znajduje się w budynku składającym się z 4 klatek schodowych. Na każdej klatce jest 6 mieszkań. Dostęp do klatki poprzez kod lub brelok NFC.

Budynek z 2000 roku po termomodernizacji znajdujący się na zamkniętym osiedlu. Brama na pilota i brak problemów z parkowaniem nawet dwóch samochodów. Możliwość wynajęcia garażu.

Osiedle zamknięte z terenem zielonym w centralnej części i placem zabaw dla dzieci. 
Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa i bardzo mili, przyjaźni sąsiedzi.

Przyjazna okolica, dobrze skomunikowana, blisko przystanek autobusowy, kilka minut pieszo do przystanku tramwajowego PST.
W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, przychodnie i cała potrzebna infrastruktura.

Czynsz: około 350zł, oddzielnie prąd, woda i ogrzewanie.

DSC_0634DSC_0634
DSC_0623DSC_0623
DSC_0653DSC_0653
DSC_0687DSC_0687
DSC_0665DSC_0665
DSC_0747DSC_0747
rzut_mieszkanierzut_mieszkanie
rzut_antresolarzut_antresola
var $target = $('.wrapper'); inView('.section').on('enter', function(el){ var color = $(el).attr('data-background-color'); $target.css('background-color', color ); });